Okapy przyścienne banner
Home / Blog

Blog

  • raty globalo
  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>

Akcja Inspiracja – TOP 5 aranżacji kuchennych kwietnia

akcja_inspiracja_top_architektow_miesiaca

Ile osób, tyle pomysłów na urządzenie kuchni. Jest wiele dylematów dotyczących jej wystroju i urządzenia: począwszy od kolorów, a skończywszy na funkcjonalności pomieszczenia. Może warto zatem skorzystać z fachowej porady architekta, żeby nam doradził i pomógł – znalazł idealne rozwiązania dla naszej kuchni.
Aby Wam pomóc chcielibyśmy przedstawić osoby, które pomogą w odpowiednim umeblowaniu oraz wyposażeniu kuchni, pamiętając jednocześnie o elegancji i stylu.

Okap wyspowy – sprawdź, dlaczego panuje na niego moda!

CZARNY-WYSPOWY-OKAP-WISZACY-GLOBALO-ARGENTELO-BLACK-80-3-WIZUALIZACJA-1

Okap wyspowy ochroni kuchnię i salon przed oparami oraz nada pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Zobacz, które modele są wydajne i do jakich stylów pasują. Lubimy przestrzeń, światło i fizyczną bliskość osób, z którymi jesteśmy związani. Wówczas czujemy komfort psychiczny. Potrzeby te pozwala spełnić układ wnętrz typu open space. Zwłaszcza taki, w którym kuchnia jest zintegrowana z salonem.

Okap kuchenny – sprawdź, jaki kupić i co zrobić, by dobrze działał

Okap-przyscienny-GLOBALO-Lagardio-902-White-Wizualizacja-1

Czystość, zdrowe powietrze, akcent dekoracyjny – to wszystko zapewnia okap kuchenny. Zobacz, jakie okapy wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie i montażu.
Okapy występują w różnych stylach i cenach. Wybór jest zatem szeroki, a i jakość okapów w ostatnich latach bardzo wzrosła. Marka GLOBALO dba o standard wykonania, dobre parametry pracy i wzornictwo. Można wybrać okap pasujący zarówno do kuchni nowoczesnej, zaprojektowanej w duchu minimalizmu, jak i rustykalnej oraz retro.

Super nowość: Okap do zabudowy Retio biały i czarny

Okap-do-zabudowy-podszafkowy-Globalo-Retio-60-black-wizualizacja-1

Okap Retio wyróżnia absolutnie dyskretny charakter, schowany w kuchennej szafce idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, zarówno tej otwartej, jak i zamkniętej na inne pomieszczenia. Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i białym. Okapy do zabudowy to najczęściej wybierane produkty z oferty okapów GLOBALO. Wyróżnia je wysoka wydajność, cicha praca i wysoka jakość. Okap Retio może pracować w jednym z dwóch trybów, wyciągu lub pochłaniacza. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED oraz wielowarstwowy filtr aluminiowy.

Nowoczesne okapy kuchenne marki GLOBALO: co je wyróżnia?

Okap-przyscienny-GLOBALO-Lagardio-902-White-Wizualizacja-3

Innowacyjne rozwiązania techniczne i projektowe – tym cechują się dobrej klasy, nowoczesne okapy kuchenne GLOBALO. Zastosowanie tych rozwiązań powoduje, że urządzenia pracują wydajniej, bardziej ekonomicznie, mają funkcje poprawiające komfort użytkowania sprzętu oraz wyższy standard estetyczny. Sprawdźmy, co konkretnie wyróżnia nowoczesne okapy kuchenne. Dbałość o ochronę środowiska i nacisk na racjonalne zużycie energii znajdują swój wyraz w parametrach konstrukcyjnych okapów.

Na jakiej wysokości zamontować okap kuchenny? Odpowiadamy

Okap-do-zabudowy-GLOBALO-Delico-601-White-Wizualizacja-3

To, na jakiej wysokości okap zostanie zamontowany, jest ważne z punktu widzenia efektywności jego pracy. Zbyt duża odległość od płyty elektrycznej /indukcyjnej lub kuchenki gazowej zredukuje jego zdolność pochłaniania. Za niskie zawieszenie nad płytą może narazić okap na uszkodzenie na skutek wysokiej temperatury. Każdy typ okapu ma ścisłe wytyczne montażowe, pozwalające na osiągnięcie parametrów pracy urządzenia zgodnych z opisem producenta.

1 2 3 14