Home / DLACZEGO GLOBALO?

DLACZEGO GLOBALO?

Wiesz, co kupujesz

Każdy produkt w sklepie jest opisywany indywidualnie, zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia w całości odzwierciedlają rzeczywisty wygląd okapów. Ponadto uzupełniamy karty produktów o wizualizacje i filmy, które pozwalają zobaczyć, jak produkt wygląda i działa w kuchni. Dzięki temu wiesz co kupujesz.

Najnowsze trendy w Twojej kuchni

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku doradzimy Ci co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. Znamy najnowsze trendy w designie i wzornictwie, dzięki czemu dostarczamy produkty nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Bezpośredni kontakt z Opiekunem Klienta

Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 – 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze najlepszego produktu do Twojej kuchni.

Pomożemy Ci wybrać opcję najlepszą z możliwych

Dopasujemy najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz pomożemy dobrać odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. Wiemy, że ważny jest zarówno design, estetyka, jakość wykonania, jak i odpowiedni montaż czy dobór rodzaju produktu do konkretnej kuchni.

Troszczymy się o Twoją przesyłkę

Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że okapy kuchenne są bardzo delikatnymi urządzeniami, narażonymi na uszczerbki w transporcie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie cała i bezpieczna.

Dostarczamy w dogodnym miejscu i terminie

Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie. Jeśli dopiero planujesz remont, zamów okap, a my możemy go przechować w naszym magazynie i wysłać do Ciebie dopiero wtedy, gdy będziesz go potrzebować.

Sprawny zwrot lub zamiana towaru

Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go po 14 dniach, wymienić na inny model, a w razie jakichkolwiek usterek podczas transportu szybko wyślemy Ci nowy. Do każdego produktu dodajemy także krótką instrukcję postępowania w wypadku zwrotu, ponieważ szanujemy Twój czas i wygodę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zarówno w dokonaniu najlepszego wyboru, jak i w bezproblemowym użytkowaniu zakupionego sprzętu. Kupujesz u nas nie tylko okap, ale także pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

Potrzebujesz pomocy w wyborze okapu? Jesteśmy dla Ciebie!

banerek_wybor_okapu_form