Home / Kolorowe okapy GLOBALO

Kolorowe okapy GLOBALO

Kolorowe okapy kuchenne to absolutny must have tego sezonu.

Prezentujemy kilka przykładowych kolorowych okapów kuchennych dostępnych w naszym sklepie.

Kolorowe okapy GLOBALO

Kolorowy okap kuchenny powinien być na pewno estetyczny, cichy i wydajny, ale również dopasowany do zabudowy przestrzeni kuchennej. W dzisiejszej kuchni okap to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości a jednocześnie doskonały element dekoracyjny.

Bez względu na to na jaki okap się zdecydujemy, warto zadbać przede wszystkim o jego parametry, następnie o oryginalny wygląd oraz kolor, bowiem kolor w kuchni – szczególnie soczysty i kontrastowy to must have tego sezonu. Kolorowe okapy GLOBALO to strzał w dziesiątkę.

Stylizacja kuchni pozwala nadać jej niepowtarzalny charakter. Projektanci i użytkownicy pokochali kolorowe i kontrastowe dodatki. To właśnie one podkreślają urodę i formę przedmiotów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą również kolorowe okapy kuchenne.” – mówi Krzysztof Błażowski, właściciel marki GLOBALO.

Wybierz kolor i skontaktuj się z nami.

Marzysz o nowoczesnej i zdrowej kuchni i chcesz się wyróżnić? Świetnie – w takim razie proponujemy Państwu kolorowe okapy GLOBALO oraz malowanie większości modeli okapów na wybrany kolor z palety RAL.

Zadzwoń: 13 492 75 60

Możesz także skorzystać z usługi malowania okapu bezpośrednio przy wyborze modelu okapu:

Malowanie okapu