Home / O firmie

O firmie

okap wyspowy

O HerlinGroup 

Spółka HerlinGroup Sp. z o.o.  jest właścicielem marki okapów kuchennych GLOBALO. Jest to marka premium dostarczającą zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym wysokojakościowe produkty – skuteczne, ciche, dobrze zaprojektowane okapy. GLOBALO to 100% polska marka. Produkcja, montaż, magazynowanie urządzeń znajduje się na terenie Polski.

HerlinGroup   to firma rodzinna –  etyczna i społecznie odpowiedzialna. Jako nieliczna tego rozmiaru organizacja posiadamy własny kodeks etyczny. Uświadamiamy również Klientów w zakresie ekologicznego użytkowania okapów kuchennych, ich bezpiecznej utylizacji.

Dbamy o to, aby produkty marki GLOBALO były wyrobami ekologicznymi. Dokładamy starań aby nasz System Zarządzania Środowiskiem był coraz doskonalszy. Podążając za postępem w nauce i technice oraz korzystając z najnowszych zdobyczy w tych dziedzinach podnosimy swoją pozycję na arenie aktywności biznesowej.

Potwierdzeniem troski firmy o zagadnienia ochrony środowiska jest wdrożenie  Polityki Środowiskowej  obejmującej swym zakresem wszystkie rodzaje prowadzonych prac, procesów, stosowanych technologii i materiałów.

HerlinGroup jest firmą bardzo dobrze zarządzaną, ze zmotywowanym 20-osobowym zespołem, dążącą do osiągnięcia statusu organizacji turkusowej (obecnie firma jest w ok 70% “turkusowa”).  W zeszłym roku firma została przedstawiona jako przykład w książce dr Piotra Sedlaka pt. “Jak wynagradzać pracowników w start-upach i małych firmach. Wskazówki dla przedsiębiorców zarządzających małym zespołem. 

Społeczna odpowiedzialność

W HerlinGroup wiemy, jak ogromny potencjał drzemie w kapitale lokalnym, jakim są ludzie oraz zasoby, dlatego nasz plan rozwoju skupia się na działaniach na rzecz jego ochrony i wspierania.

Kiedy inni dostrzegają problem, my go już rozwiązujemy. Zawsze idziemy o krok dalej. HerlinGroup to polska, odpowiedzialna firma. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników – wspieramy ich projekty, zapewniamy stałą opiekę mentora i coacha, dbamy o rozwój kompetencji oraz prawdziwie rodzinną, przyjazną atmosferę. Wiemy, jakie znaczenie ma obecnie ekologia i czyste otoczenie, dlatego zapewniamy Państwu zdrową atmosferę w domach, oraz działamy na rzecz rozwoju postaw proekologicznych wśród naszych pracowników, klientów, oraz w społecznościach lokalnych w naszym sąsiedztwie. Jesteśmy świadomi tego, że ochrona środowiska zaczyna się od drobnych gestów w naszym domach i rodzinach.

Dbałość o Państwa otoczenie to dla nas nie tylko troska o najwyższą jakość naszych produktów i usług – to także dbanie o środowisko, społeczności lokalne, a także wytyczanie nowych, odpowiedzialnych ścieżek dla innych przedsiębiorców i producentów w naszym sektorze.

Polityka środowiskowa

W dbałości o dobro klienta firma HerlinGroup stawia sobie za cel wprowadzenie takich zmian w swojej organizacji, dzięki którym stanie się eko liderem branży w Polsce, a jej rozwój ekonomiczny będzie równoważny z rozwojem ekologicznym.

Ze swej strony będziemy starali się dołożyć wszelkich starań aby nasz System Zarządzania Środowiskiem był coraz doskonalszy. Podążając za postępem w nauce i technice oraz korzystając z najnowszych zdobyczy w tych dziedzinach podnosimy swoją pozycję na arenie aktywności biznesowej.

Zobowiązujemy się również do udostępniania klientom rozwiązań i urządzeń ograniczających szkodliwy wpływ na środowisko oraz skupiania naszych działań na zapobieganiu powstawaniu zanieczyszczeń.

Potwierdzeniem troski naszej firmy o zagadnienia ochrony środowiska jest wdrożenie w Polityki Środowiskowej obejmującej swym zakresem wszystkie rodzaje prowadzonych prac, procesów, stosowanych technologii i materiałów.

Polityka Środowiskowa GLOBALO – pdf.

polityka_srodowiskowa_globalo_pl

Kodeks etyczny

Kodeks etyczny to zbiór zasad i wartości, jakie towarzyszą naszemu zespołowi w codziennej pracy nad udoskonalaniem produktów, oraz pogłębianiem zadowolenia naszych Klientów.

Pobierz Kodeks Etyczny

Przetargi

Kliknij w link poniżej, by sprawdzić nasze przetargi:

Przetargi

Kariera

Jesteś studentem, absolwentem, szukasz regularnej pracy lub stażu? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie w branży AGD? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy pracę w jednym z oddziałów firmy HerlinGroup w Rzeszowie lub Sanoku, w dziale sprzedaży, w dziale technicznym oraz w dziale marketingu. Wybierz stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom, wykorzystaj swój potencjał, dołącz do nas.

Szukamy osób komunikatywnych i otwartych. Gwarantujemy miłą atmosferę, zdobycie praktycznej wiedzy i pyszną kawę. :)

Wyślij nam swoje CV, a w temacie wskaż stanowisko oraz miejsce pracy – Rzeszów lub Sanok.

Napisz: praca@globalo.pl

oferty pracy globalo

Zespół

Już wkrótce tu się pojawią nasi wspaniali pracownicy! :-)

Siedziba

SANOK

ul. Traugutta 33 :: 38-500 Sanok

sanok biuro
oddział sanok

RZESZÓW

ul. Hanasiewicza 15 :: 35-103 Rzeszów

Od 2016 działa w Rzeszowie salon z okapami kuchennymi, który również pełni funkcje punktu odbioru osobistego dla Klientów biznesowych i detalicznych z Podkarpacia, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym www.globalo.pl.

Serdecznie zapraszamy architektów, stolarzy oraz indywidualne osoby urządzające swoje cztery kąty. Znajdziecie tu Państwo nie tylko wyjątkową ekspozycję modeli okapów renomowanych marek, ale również miłą i fachową obsługę, która doradzi w wyborze najlepszego sprzętu.

Okapy przyścienne (okapy kominowe), okapy do zabudowy (wkłady okapów), kolorowe okapy to tylko niektóre z modeli, jakie będziecie Państwo mięli okazję zobaczyć, dotknąć i… posłuchać na żywo w salonie.

Zapraszamy do kontaktu:  +48 13 49 27 560 wew. 1

hanasiewicza21hanasiewicza18