• raty globalo
  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / BARDOT 100.1 WHITE EWA WACHOWICZ

BARDOT 100.1 WHITE EWA WACHOWICZ

Okap sufitowy Bardot robi zawrotną karierę w wielkim świecie. Występuje bowiem u samej Ewy Wachowicz w programie „Ewa gotuje”. To nowoczesne, eleganckie urządzenie, które fenomenalnie usuwa wilgoć, parę wodną i nieprzyjemne zapachy powstałe podczas gotowania, a do tego spełnia nieprzeciętną funkcję oświetleniową.

Maksymalna wydajność: 590 m3/h
Poziom dźwięku (min.): 52 dB
Oświetlenie: 2 pasma diodowe
Sterowanie: zdalnie za pomocą pilota
Wykonanie: białe, hartowane szkło i stal lakierowana na biało

Wszyscy wiemy, że Ewa gotuje bardzo intensywnie. Wybierając okap sufitowy Bardot, ma pewność, że jej poczynania kulinarne zawsze zakończą się sukcesem i pozostaną nieprzesłonięte kłębami dymu i pary. Bo to Ewa jest w studio najważniejsza. Okap sufitowy jest jej towarzyszem i bohaterem drugiego planu.

Aranżacja pochodzi z kuchni Ewy Wachowicz.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Którakolwiek wstaje, ten gotuje! Dobrego dnia😘 #ewagotuje #lovemyjob #program #kitchen #kitchendesign #globalo @ewawachowicz @globalo

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)