Okap-przyscienny-GLOBALO-Lagardio-902-White-Wizualizacja-3

Nowoczesne okapy kuchenne marki GLOBALO: co je wyróżnia?

Innowacyjne rozwiązania techniczne i projektowe – tym cechują się dobrej klasy, nowoczesne okapy kuchenne GLOBALO. Zastosowanie tych rozwiązań powoduje, że urządzenia pracują wydajniej, bardziej ekonomicznie, mają funkcje poprawiające komfort użytkowania sprzętu oraz wyższy standard estetyczny. Sprawdźmy, co konkretnie wyróżnia nowoczesne okapy kuchenne. Dbałość o ochronę środowiska i nacisk na racjonalne zużycie energii znajdują swój wyraz w parametrach konstrukcyjnych okapów.

Okap-do-zabudowy-GLOBALO-Delico-601-White-Wizualizacja-3

Na jakiej wysokości zamontować okap kuchenny? Odpowiadamy

To, na jakiej wysokości okap zostanie zamontowany, jest ważne z punktu widzenia efektywności jego pracy. Zbyt duża odległość od płyty elektrycznej /indukcyjnej lub kuchenki gazowej zredukuje jego zdolność pochłaniania. Za niskie zawieszenie nad płytą może narazić okap na uszkodzenie na skutek wysokiej temperatury. Każdy typ okapu ma ścisłe wytyczne montażowe, pozwalające na osiągnięcie parametrów pracy urządzenia zgodnych z opisem producenta.

czarny-okap-wyspowy-globalo-cylindro-isola-black-39-2-wizualizacja-2

3 pomysły na nowoczesny okap wyspowy czarny od Globalo

Czerń kojarzy się z klasyką, elegancją i luksusem. Kolor ten coraz częściej stosowany jest nie tylko w salonach, ale też w kuchniach. Elementy czerni tworzą mocny, efektowny akcent. Okap wyspowy czarny uatrakcyjnia i uspójnia kuchnię, często nawiązując do kolorystyki blatów oraz mebli. We wnętrzach typu open space, pomaga w stworzeniu harmonijnej całości z salonem i jego czarnymi elementami.

CZARNY-WYSPOWY-OKAP-WISZACY-GLOBALO-ARGENTELO-BLACK-80-3-WIZUALIZACJA-1

Okap kuchenny wyspowy: 4 modele inne niż wszystkie

Okap kuchenny wyspowy, jak sugeruje nazwa, najczęściej montowany jest nad wyspą kuchenną. Zdarza się jednak tak, że niektórzy użytkownicy, którzy nie posiadają wyspy kuchennej, montują okap wyspowy przy ścianie do sufitu. W takiej konfiguracji okap (poprawnie zamontowany) również spełni swoje zadanie. Wzrost popularności kuchni typu open space i silny trend łączenia kuchni z innymi pomieszczeniami powoduje, że ten typ okapu jest coraz chętniej wybierany przez konsumentów.

Bez tytułu

Nowy katalog okapów kuchennych z aranżacjami GLOBALO 2018

Nowy prestiżowy katalog okapów kuchennych GLOBALO 2018 już dostępny. Produkty naszej marki już od wielu lat goszczą w Państwa kuchniach. Analizując potrzeby rynku oraz indywidualnych możliwości Klienta, stawiamy na najwyższą jakość okapów kuchennych w korzystnych cenach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Katalogi dystrybuowane będą do naszych Partnerów biznesowych oraz dostępne dla Klientów w punktach sprzedaży naszych produktów.

Load more