Okap-przyścienny-GLOBALO-Larto-60-2-Black-Eko-Max-Wizualizacja-2

Promocja, czarny przyścienny okap Larto w obniżonej cenie

Ruszyła promocja - okap przyścienny Larto 60.2 Black Eko Max w OBNIŻONEJ CENIE, 1250 zł. Okap Larto to produkt wykonany z eleganckiego szkła hartowanego, doskonale pasującego do nowoczesnych, jak i klasycznych kuchni. Okap charakteryzuje cicha i wydajna praca, już od pierwszego biegu.  Promocja Larto 60.2 Black Eko Max 1350 zł 1250 zł Przyścienny okap kuchenny Larto Black może funkcjonować...
popielaty_okap_do_zabudowy_globalo_loteo_60_grey_wizualizacja_5

Przedłużamy promocję: wyjątkowe ceny okapów do zabudowy

Zainteresowanie okapami do zabudowy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego przedłużamy promocje na okapy do zabudowy Loteo. Okap do zabudowy Loteo to jeden z najnowszych trendów w urządzaniu kuchni. To absolutny must have i doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie cichą pracę, wysoką wydajność i jakość produktu oraz nowoczesny design.

okap-wyspowy-globalo-nomina-isola-903-sensor-white-eko-max-1

Dwie nowości – Nomina Isola Black i Nomina Isola White

Okap wyspowy Nomina Isola od teraz dostępny w ofercie GLOBALO w dwóch NOWYCH WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH – głęboka i klasyczna czerń oraz ponadczasowa biel. Okap Nomina Isola to doskonałe rozwiązanie dla miłośników klasycznych form w nowoczesnej odsłonie. Zaawansowana technologia, cicha praca i wysoka wydajność to sprzymierzeńcy czystej i zdrowej kuchni.

Load more