czarny-okap-wyspowy-globalo-cylindro-isola-black-39-2-wizualizacja-2

3 pomysły na nowoczesny okap wyspowy czarny od Globalo

Czerń kojarzy się z klasyką, elegancją i luksusem. Kolor ten coraz częściej stosowany jest nie tylko w salonach, ale też w kuchniach. Elementy czerni tworzą mocny, efektowny akcent. Okap wyspowy czarny uatrakcyjnia i uspójnia kuchnię, często nawiązując do kolorystyki blatów oraz mebli. We wnętrzach typu open space, pomaga w stworzeniu harmonijnej całości z salonem i jego czarnymi elementami.

CZARNY-WYSPOWY-OKAP-WISZACY-GLOBALO-ARGENTELO-BLACK-80-3-WIZUALIZACJA-1

Okap kuchenny wyspowy: 4 modele inne niż wszystkie

Okap kuchenny wyspowy, jak sugeruje nazwa, najczęściej montowany jest nad wyspą kuchenną. Zdarza się jednak tak, że niektórzy użytkownicy, którzy nie posiadają wyspy kuchennej, montują okap wyspowy przy ścianie do sufitu. W takiej konfiguracji okap (poprawnie zamontowany) również spełni swoje zadanie. Wzrost popularności kuchni typu open space i silny trend łączenia kuchni z innymi pomieszczeniami powoduje, że ten typ okapu jest coraz chętniej wybierany przez konsumentów.

Bez tytułu

Nowy katalog okapów kuchennych z aranżacjami GLOBALO 2018

Nowy prestiżowy katalog okapów kuchennych GLOBALO 2018 już dostępny. Produkty naszej marki już od wielu lat goszczą w Państwa kuchniach. Analizując potrzeby rynku oraz indywidualnych możliwości Klienta, stawiamy na najwyższą jakość okapów kuchennych w korzystnych cenach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Katalogi dystrybuowane będą do naszych Partnerów biznesowych oraz dostępne dla Klientów w punktach sprzedaży naszych produktów.

czarny_okap_do_zabudowy_globalo_loteo_60_black_wizualizacja_1

Okap do zabudowy w zestawie z szafką: nowość na rynku

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, we współpracy z meble.pl stworzyliśmy konfigurator szafek kuchennych, idealnie dopasowanych do montażu wybranych okapów kuchennych do zabudowy naszej marki. Korzystając z konfiguratora możesz stworzyć zindywidualizowaną zabudowę mebli kuchennych na wymiar, korzystając z bogatej oferty płyt meblowych, frontów, akcesoriów montażowych i dodatków. To absolutna nowość na rynku.

Okap-do-zabudowy-GLOBALO-Delico-501-Black-Wizualizacja-3

Filtr węglowy do okapu: wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Okapy kuchenne marki GLOBALO mogą pracować w jednym z dwóch trybów: jako wyciąg lub pochłaniacz. W wielu budynkach mieszkalnych podłączanie okapu do kanału wentylacyjnego jest zabronione, ponieważ mieszkania wyposażone są w wentylację zbiorczą. Oznacza to, że powietrze usuwane z jednego mieszkania wtłaczane jest do pozostałych mieszkań na innych kondygnacjach. W takim wypadku jedynym dopuszczalnym rozwiązaniem jest montaż okapu o obiegu zamkniętym, czyli pochłaniacza. Za oczyszczanie powietrza odpowiadają wtedy wymienialne filtry węglowe. Podpowiadamy, jak je montować, kiedy wymieniać i czy istnieją dla nich rozwiązania alternatywne.

okap-wyspowy-globalo-nomina-isola-903-sensor-eko-max-wizualizacja-2

Promocja: okap wyspowy Nomina Isola 90.3 Sensor Eko Max taniej o 241 zł

Promocja: okap wyspowy Nomina Isola 90.3 Sensor Eko Max w promocyjnej cenie tylko do końca listopada 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Okap wyspowy Nomina to model, który zasługuje na szczególną uwagę ze względu na wysoką wydajność oraz doskonałą jakość wykonania. Wykonany został ze stali nierdzewnej inox oraz wyposażony w sterowanie elektroniczne Soft-Touch z wyświetlaczem LCD, timer 10-90 minut, czujnik zabrudzenia filtrów, funkcja Turbo, minutnik oraz sensor pary. Okap Nomina Isola 90.3 Sensor Eko Max pracować może jako wyciąg lub pochłaniacz, jak również z silnikiem zewnętrznym MG 700.

konkurs-okap-oddamy-w-dobre-rece

Konkurs: do wygrania biały okap do zabudowy Delico 60.1 White

Konkurs: wygraj okap! Marka GLOBALO wystartowała z konkursem, w którym do wygrania jest okap do zabudowy szafkowej w kolorze białym Delico 60.1 White. Okap Delico to produkt niezwykle cichy, rozpoczynający swoją pracę już od 47 dB. Do końca miesiąca oddamy go w dobre ręce. Wejdź na www.facebook.com/GlobaloMax i pod postem konkursowym oznacz w komentarzu przyjaciół, którym przydałby się taki okap (może budują...
Load more