Home / Współpraca Biznesowa

Współpraca Biznesowa

ROZWIJAJ BIZNES Z GLOBALO

Zapraszamy do współpracy sklepy, studia kuchenne, projektantów i architektów wnętrz. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i zachęcamy do kontaktu. Z nami biznes się opłaca.

GLOBALO MAX to polski producent nowoczesnych i dessignerskich okapów kuchennych. Nasze produkty już od kilkunastu lat goszczą w domach wielu polaków, stając się nieodłącznym elementem stylowych i nowoczesnych kuchni. Pozwalają na komfortowe gotowanie oraz zwiększają estetykę każdej kuchni.

Dzisiaj marka GLOBALO jest silnym i istotnym graczem na rynku okapów kuchennych. Fakt ten potwierdza stale poszerzające się grono zadowolonych i lojalnych klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jest to nasza najlepsza rekomendacja, potwierdzająca wysoką jakość, profesjonalizm oraz bogatą ofertę. Stale ulepszamy produkty oraz wprowadzamy ekologiczne rozwiązania i technologie. Nowoczesna stylistyka i projektowanie, ukłon w stronę niekonwencjonalnych form i brył, a także unikatowe wzornictwo to dla nas ważne wskazówki do dalszej pracy.

Zadzwoń: 13 492 75 60