• raty globalo
  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Aktualności / Okap do zabudowy w zestawie z szafką: nowość na rynku

Okap do zabudowy w zestawie z szafką: nowość na rynku

Zgrany duet: okap z szafką

Ten rok zdecydowanie należy do minimalistycznych projektów kuchni, z wykorzystaniem praktycznych i cichych okapów do zabudowy. Okapy do zabudowy to najczęściej wybierane okapy przez naszych Klientów: detalicznych i biznesowych.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, we współpracy z meble.pl stworzyliśmy konfigurator szafek kuchennych, idealnie dopasowanych do montażu wybranych okapów kuchennych do zabudowy naszej marki. Korzystając z konfiguratora możesz stworzyć zindywidualizowaną zabudowę mebli kuchennych na wymiar, korzystając z bogatej oferty płyt meblowych, frontów, akcesoriów montażowych i dodatków. To absolutna nowość na rynku.

czarny_okap_do_zabudowy_globalo_loteo_60_black_wizualizacja_3
Kuchnia z okapem do zabudowy LOTEO 60.2

Okap Loteo 60.2 wykonany został z wysokiej jakości szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Charakteryzuje go cicha praca, rozpoczynająca się już od 48 dB oraz wysoka wydajność pochłaniania na poziomie 515 m3/h. Wyposażony jest w sterowanie dotykowe + pilot oraz energooszczędne i eleganckie oświetlenie w postaci paska LED. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

popielaty_okap_do_zabudowy_globalo_loteo_60_grey_wizualizacja_1

Okap Loteo to okap do zabudowy szafkowej, jeden z najczęściej wybieranych okapów naszej marki. Dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych Loteo 60.2 oraz Loteo 60.2 Plus oraz w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i grafitowej.

biały_okap_do_zabudowy_globalo_loteo_60_white_wizualizacja_3
Okap-do-zabudowy-podszafkowy-Globalo-Insolita-601-inox-wizualizacja-1
Kuchnia z okapem do zabudowy INSOLITA 60.1

Okap Insolita 60.1 Inox wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox. Charakteryzuje go cicha praca już od 46 dB. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie push-button oraz pochłanianie szczelinowe (obwodowe). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza, z wykorzystaniem filtrów węglowych. Okap wybierany jest zarówno do kuchni zamkniętych, jak i otwartych. Ze względu na swoje wykonanie doskonale pasuje do kuchni wyposażonych w sprzęt inox. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

Okap-do-zabudowy-podszafkowy-Globalo-Insolita-601-inox-wizualizacja-3
Okap-do-zabudowy-podszafkowy-Globalo-Insolita-601-inox-wizualizacja-2
okap-podszafkowy-do-zabudowy-globalo-lofetti-701-black-wizualizacja-2
Kuchnia z okapem do zabudowy LOFETTI 60.1

Okap Lofetti 60.1 wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox oraz stali lakierowanej na wybrany kolor (dotyczy wersji czarnej i białej). Charakteryzuje go cicha praca już od 48 dB oraz wysoka wydajność aż 575 m3/h. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie Soft-Touch z wyświetlaczem LED oraz pilot (opcjonalnie). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

okap-podszafkowy-do-zabudowy-globalo-lofetti-60-white-wizualizacja-5

Okap Lofetti to zdecydowany plasuje się na czołowych pozycjach, wśród najczęściej wybieranych okapów do zabudowy. Charakteryzuje go znakomity stosunek jakości oraz parametrów do ceny. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i wersji ze stali nierdzewnej inox.

okap-podszafkowy-do-zabudowy-globalo-lofetti-60-white-wizualizacja-7