Home / O GLOBALO

O GLOBALO

Szanowni Państwo,

GLOBALO to to w 100% polska, solidna marka okapów kuchennych o ugruntowanej pozycji na rynku.  Działamy nieprzerwanie od 15 lat, a nasze produkty są coraz częściej wybierane przez Klientów do swoich kuchni.  

Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim:

  • Cicha praca
  • Skuteczność pochłaniania
  • Wysoka jakość wykonania
  • Energooszczędność
  • Nowoczesny design

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja spotka się z uznaniem Klientów w Państwa sklepach zarówno pod względem wizualnym i cenowym.  Globalo to marka działająca blisko swoich Klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych, a co się z tym wiąże – dbamy o dobry kontakt, relacje i zależy nam na każdej opinii, która pomoże nam podnieść jeszcze wyżej standard naszych usług oraz jakość produktów.   

Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę. Serdecznie zapraszamy!

Krzysztof i Izabela Błażowscy
Właściciele marki GLOBALO

GLOBALO w trosce o ciebie

Okapy kuchenne GLOBALO już od kilkunastu lat są nieodłącznym elementem Państwa kuchni. Pozwalają na komfortowe gotowanie oraz zwiększają estetykę, funkcjonalność i elegancję wnętrza. Okapy marki GLOBALO są zarówno energooszczędne, ciche, wydajne, jak i ekologiczne. Potwierdzeniem troski firmy GLOBALO o zagadnienia ochrony środowiska jest wdrożenie w Polityki Środowiskowej obejmującej swym zakresem wszystkie rodzaje prowadzonych prac, procesów, stosowanych technologii i materiałów. GLOBALO to polska marka okapów kuchennych, obecna w Państwa domach od 2001 roku.

Marka GLOBALO jest silnym i istotnym graczem na rynku okapów kuchennych. Fakt ten potwierdza stale poszerzające się grono zadowolonych i lojalnych klientów. Jest to dla nas najlepsza rekomendacja. Ciągle ulepszamy istniejące produkty oraz wprowadzamy nowe linie zgodne z najnowszymi światowymi trendami wzornictwa. Nowoczesna stylistyka i projektowanie, ukłon w stronę niekonwencjonalnych form i brył, a także unikatowe wzornictwo to dla nas ważne wskazówki do dalszej pracy.

Nasze okapy spośród innych marek wyróżnia wiele istotnych cech – gwarantujemy przede wszystkim komfort użytkowania, wysoką jakość urządzeń, unikatową stylistykę oraz doskonałą obsługę w całym procesie sprzedaży. Nasza marka jest społecznie odpowiedzialna i wspiera ekologiczne rozwiązania.

o globalo